Menu

Služby

 Chtěli byste bydlet jako Váš idol? Nebo stále tápete a nevíte, jak se s tím poprat? S tím vším Vám pomůže interiérové studio Regal Design.

 

Úvodní schůzka

Tato schůzka je informační a je zdarma. Slouží k seznámení se s klientem, s jeho požadavky a s prostory. Obvykle trvá 1 - 2 hodiny.

Návrh prostorového řešení

Na toto setkání Vám již přinesu 2 - 3 prostorová řešení. Každý návrh obsahuje umístění zařizovacích předmětů, případně polohu stěn, oken, dveří. Dále pohledy na stěny, pokud je třeba i řez daného prostoru a černobílé 3D pohledy do prostoru. Vše je s kótami.

Návrh stylu

V tomto kroku spolu vybereme barvy, materiály a dáme styl Vašemu prostoru.

Katalog produktů

Zde již přicházejí na řadu reálné produkty. Vyberu pro Vás ideální zařizovací předměty, nábytek, osvětlení, doplňky, stínění, ... Dostanete katalog produktů, kde bude seznam vybraných věcí s orientačními cenami, kde je můžete vidět a případně zakoupit, kontakty na prodejce. Popřípadě výkresy nábytků na míru připravené pro truhláře.

Realizace

Ráda pro Vás zařídím i realizaci daného projektu. Koupi zařizovacích předmětů, nábytku, doplňků atd. a jejich dodání / montáž na správné místo.

Jednorázová konzultace

Tato konzultace slouží lidem hledajícím radu designéra. Je zpoplatněna hodinovou sazbou 600 Kč za 1 hodinu konzultace. Záleží jen na Vás, kolik času budete potřebovat a co budeme probírat. Je nutné se objednat předem telefonicky nebo na email.

Návštěva obchodů s klientem

Máte-li představu o tom, co chcete do Vašeho prostoru a potřebujete radu, kde nakupovat, je tato služba přímo pro Vás. Zajedeme spolu k renomovaným a kvalitním prodejcům, společně se podíváme na více variant Vašich představ a vše objednáme.
Zakoupení produktů není podmínkou.

Návštěva je zpoplatněna hodinovou sazbou 450 Kč za 1 hodinu nakupování. A je opět nutné se objednat předem telefonicky nebo na email.

Dozor na realizaci projektu

Osobně dohlédnu na realizaci a správnost jakéhokoliv projektu. Dozor je zpoplatněn hodinovou sazbou 1000 Kč za 1 hodinu. A je opět nutné se objednat předem telefonicky nebo na email.

 

Ráda Vám předložím individuální cenovou nabídku podle rozsahu Vašeho projektu a Vámi požadovaných služeb.
Využití všech služeb není podmínkou spolupráce, je možné se společně zaměřit jen na jednu nebo vícero položek.

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Na spolupráci se těší

Šárka Beranová

Last week, Immigration and Customs Enforcement refused to extend my stay of deportation. I sought sanctuary in the church because, like that of millions of other immigrants, my future in this what is cialis used for was thrown into doubt. Thanks to President new policy, every undocumented person is a priority for eviction from this country.

Tisknout